Výzvy

Rádi je přijímáme, rádi je plníme. Přání klientů jsou rozmanitá a některá zpracování jsou zcela nová a originální, nebo svým rozměrem přesahují běžně konstruované stany. Podívejte se, jaké výzvy jsme za posledních pár let zvládli.

Výzvy, které jsme přijali

CHATEAU MCELY

Jelikož neděláme jen klasické eventy pro korporátní klientelu, je potřeba zmínit také naše svatební stany a to jak klasické, tak v posledních letech strečové tzv. beduínské stany. Na Chateau Mcely jsme měli možnost v historii stavět mnoho akcí, je to krásná lokalita ve středních Čechách, kousek od Nymburka. Celý koncept tohoto malebného zámku na nás působil vždy okouzlujícím dojmem. Tentokrát bylo zadání svatba, pokud možno netradiční a bílá. Řekli jsme, dobře! Výsledkem byl beduínský stan 15 x 20 m s podlahou, bílým kobercem a dekoracemi.

APEX GAMING

Není stan jako stan. Od nejmenšího po největší. Stanová hala 30 x 50 m, to je 1500 zastřešení za jeden den, není to úžasné? Do tohoto stanu bezpečně schováte např. dopravní Boeing 737 a ještě Vám tam zbyde místo pro Stage na koncert.

BHS RADLICKÁ

Po náročné rekonstrukci industriálního objektu v bývalé továrně Walter Motors vznikla krásná moderní komerční stavba, ve které mají zázemí světové značky Bosch a Siemens. Pro Grand Opening ceremony jsme postavili zázemí v podobě celo-stransparentních stanů. Našim úkolem bylo, nezastínit stavbu a zároveň zajistit dost prostoru pro všechny hosty.