Jsme odborníci na stany a haly. Spolu se postavíme větru i dešti. 

Martin Rajnoch, majitel společnosti Party Stany Hned, říká, že i když se v podnikání naučil hodně, nejvíc mu v práci pomáhají zkušeností, které má ze sportu. Při tréninku na vodě i na hřišti přišel na to, jak překonávat hranice svých možností a nikdy neztrácet motivaci.

Vrcholovému sportu se sice už nevěnuje, ale když s partnerem v roce 2007 na akci postavili svoje první stany, dali do rozjezdu podnikání všechno. Po dvou letech se jejich cesty rozdělily a od roku 2009 je Martin jediným majitelem firmy.

Party Stany Hned odstartovaly jako půjčovna stanů, ale jejich aktuální portfolio je mnohem bohatší. Když na trhu začalo chybět kvalitní vybavení, začaly PSH s vlastní výrobou. V posledních třech letech zlepšují zakázkovou výrobu i dostupnost typizované kolekce.

Martin naštěstí není na všechno sám. V současnosti má firma 25 stálých zaměstnanců a v sezóně tým pravidelně doplňují externisté.

Martin Rajnoch tráví nejvíc času při jednáních s klienty a s urputností sobě vlastní se soustředí na další rozvoj podnikání. V terénu zase nejčastěji potkáte Alexandra Poslta. S Martinem se potkali v Rugby Klubu Petrovice. A protože jim spolupráce ve firmě funguje stejně dobře jako dříve na hřišti, Alexandr je po šesti letech služebně nejstarším zaměstnancem. Nese zodpovědnost za realizaci projektů.

.