Dáme vaši akci pod střechu.

Prague Events & Management s.r.o.
Petrohradská 4/35
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel: +420 723 153 847
E-mail: info@partystanyhned.cz

Potřebujete skladovací nebo výrobní prostory? Nabízíme kvalitní skladové haly na prodej i k pronájmu.

Dodáváme a montujeme skladové haly českého výrobce ALFE Construction. Máme široký sortiment a vyhovíme i klientům s náročným zadáním. Díky rychlé konstrukci našich hal vyřešíme náhlou potřebu navýšit výrobní nebo skladovou kapacitu. Společně zachráníme vaši hlavní sezónu.

Nemusí se jednat o dočasné řešení. Ve výrobě i při montáži ručíme za kvalitu. Naše stavby mají kovovou konstrukci, která dlouhodobě zaručí stabilitu haly.

Dle požadavku klienta provádíme montáž stanů s ochranou proti kondenzaci vody i tepelnou izolací. Díky moderním materiálům poskytují skladové haly 100% ochranu před vlhkostí, chladem i teplem.

ALFE skladové haly můžete mít ve variantě bez bočních stěn jako jednoduchý přístřešek vhodný pro nákladové prostory. V našich halách s vhodně zvoleným opláštěním lze ale skladovat i zboží náročné na skladovací podmínky.

Skladové haly mají vnější pláště z odolných materiálů (PVC plachty, PVC desky, trapézové plechy) a stabilní nosnou konstrukci z oceli nebo hliníku. V základní nabídce jsou pláště v několika barevných odstínech. Halu však můžete mít za příplatek i ve vlastních barvách a s potiskem.

Šířka skladové haly je od 5 m do 30 m. Délka není omezená, nejmenší velikost modulu je 2,5 m. Haly lze postavit až do výšky 7 m.

Námi montované stanové haly doplňujeme o příslušenství jako jsou okapy, mantinely, osvětlení, vrata, dveře, mobilní vytápění a mnoho dalšího.

Výběr značky jsme rozhodně nepodcenili. Spolehnout se můžete i vy.

Máte málo místa?

Zkuste to s námi! Napište nám!