Dáme vaši akci pod střechu.

Prague Events & Management s.r.o.
Petrohradská 4/35
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel: +420 723 153 847
E-mail: info@partystanyhned.cz

Připravujete venkovní event? Všechno má být perfektní? Nechcete žádná překvapení?

Dáme vám jistotu. Naladíme vaši akci do posledního detailu.

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Projdeme s vámi důkladně vaše zadání. Najdeme společně ideální řešení a ohlídáme každý detail. Nenecháme se ničím zaskočit.

Vždycky najdeme cestu, jak uvést v život vaši představu.

Vybereme pro vás party stany vhodné konstrukce, rozměru, dispozice i materiálu dle zaměření a velikosti akce. Máme široký sortiment a naše stany lze libovolně kombinovat. Zastřešíme rodinné oslavy i akce velkého rozsahu.

Stany vám pomůžeme vybavit potřebným mobiliářem a inventářem. Poradíme s výběrem vhodných dekorací a doplňků. Zajistíme atmosférické osvětlení i ozvučení. Stany v zimě vytopíme a v létě vychladíme. Nezapomeneme ani na sociální zařízení.

Pronajaté stany a další vybavení dopravujeme na místo akce vlastní dopravou. Jsme u vás vždy včas dle dohodnutého harmonogramu. Stany profesionálně postavíme, zajistíme a vybavíme. Akci 100% připravíme na jakékoliv počasí.

O vybavením, které půjčujeme, se pečlivě staráme. Vždy provádíme šetrnou demontáž a důkladný úklid. Stany odvezeme a jejich údržbě věnujeme maximální péči.

Našim klientům vždy ručíme za dokonalý vzhled a funkčnost půjčeného vybavení.

Naše stavby jsou dočasné. Zážitky s vámi zůstanou.

Party stany s profi servisem?

Zkuste to s námi! Napište nám!