Dáme vaši akci pod střechu.

Prague Events & Management s.r.o.
Petrohradská 4/35
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel: +420 723 153 847
E-mail: info@partystanyhned.cz

Pořádáte festival, prodejní veletrh nebo jiný event s několika tisíci návštěvníky? Chcete mít dostatečný komfort za každého počasí? Party stan je vám malý a pod širým nebem si akci nerisknete?

Stanové haly mají dostatečnou kapacitu a postavíme je téměř kdekoliv. Nepotřebují pevné základy a jejich konstrukce je rychlá a snadná.

Začněte raději rovnou přemýšlet, čím zaplníte halu širokou až 50 metrů s maximální světlou výškou 12 metrů. Postavíme vám stanovou halu z pětimetrových modulů. A pokud ani to nestačí, smontujeme pro vás celou sestavu takových hal.

S našimi halami se nemusíte omezovat ani při plánování vaší show. Stanové haly vybavíme kvalitní zátěžovou podlahou s nosností až 500 kg/m2. Nainstalujeme osvětlení i ozvučení a videoprojekci.  Prostory umíme klimatizovat nebo vyhřát výkonnými topnými agregáty. Bez ohledu na denní dobu nebo roční období vytvoříme v hale příjemné prostředí.

Stanové pláště dodáváme v mnoha barevných variantách. Nabízíme transparentní pláště na boky i na střechu. Vaši hosté budou mít pocit, že akce probíhá přímo pod hvězdami a v přírodě.

Dejte nám prostor. K nám se určitě vejdete.

Běžná kapacita vám nestačí?

Zkuste to s námi! Napište nám!