PartyStanyHned máte svoji akci pod střechou.

Prague Events & Management s.r.o.
Petrohradská 4/35
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel: +420 723 153 847
E-mail: info@partystanyhned.cz

Na velkých eventech nesoutěžíte o místo, ale o pozornost návštěvníků. Se stany Future Tents budete zářivými hvězdami celé akce.

Stany ve tvaru pravidelné kupole (Dome) MERKUR, NEPTUN, SATURN A JUPITER zastřešíme plochu od 36 m2 do 175 m2.

Stany DOME jsou tvořeny lehkou, ale stabilní a pevnou konstrukcí s pláštěm. Nejmenší stan MERKUR postaví naši zkušení technici do hodiny.  Na 175 m2 velký stan JUPITER budou s pomocí techniky potřebovat hodiny dvě.

Jednotlivé stany umíme propojit pomocí okapového spojení a vy tak získáte dostatečně velký a členitý prostor pro reprezentaci.

Stany MERKUR a NEPTUN mají čtyři boky, SATURN a JUPITER jsou kotveny v šesti místech. Všechny stany můžeme zapůjčit i prodat ve variantě bez boků, s plnými boky, boky s transparentními okny a boky se samostatně uzavíratelným vstupem.

Ke stanům DOME vám zapůjčíme i další vybaven. Doplňte neobvyklý vysoko klenutý prostor kvalitní podlahou, vhodně zvoleným osvětlením a výzdobou a úspěch vaší akce bude zaručen.

 

Zákazníkům, kteří hledají řešení ve firemních barvách, nabízíme možnost individuální výroby stanu i konstrukce. Opláštění vyrábíme ze tří druhů materiálů v široké barevné paletě. Vaše logo digitálně natiskneme. A bude-li to třeba barevně sladíme i konstrukci stanu.

 

Podrobnou technickou specifikaci a vzhled jednotlivých stanů najdete v našem e-shopu.

 

Pojďme společně postavit vaše první galaktické městečko.

Chcete být za hvězdy?

Zkuste to s námi! Napište nám!