Stany DOME

Stany DOME

 

Naše hvězda, její styl a osobnost pro zvláštní příležitosti!

V oblasti pořádání a především zastřešení eventů máme dlouhodobé zkušenosti. Víme tedy, že pro klienta je originalita jeho akce jedním z nejklíčovějších parametrů. Party stan je většinou první věc, kterou návštěvník akce zaznamená. Je tedy velmi důležité, aby byl vizitkou nejenom samotného eventu, ale především jeho pořadatele.

 

  4j3a0149.jpg  d6.png

Proto jsme se rozhodli jít svojí vlastní cestou a přinést Vám, našim klientům, originální prvky, tvary, konstrukce a vybavení našich party stanů, které Vaše akce odliší od těch „ostatních“. Všechny naše FUTURE TENTS stany můžeme vzájemně propojovat a stavět tak celá stanová městečka, jež nemají obdoby. Originální a především funkční party nábytek pozdvihne interiér a zajistí výjimečnou atmosféru perfektního eventu.

 

Stan MERKUR

Stan DOME MERKUR je čtyrboký plně uzavíratelný stan moderního tvaru. Stavba samotné konstrukce včetně opláštění zabere našim dvěma technikům cca 45 minut.

Zoom gallery      Zoom gallery

 

Technická specifikace 

4j3a0129.jpg

 

Šířka – 6,2 m

Délka – 6,2 m
Vstupy – 6,2 m
Průchozí výška – 2,15 m
Celková výška – 3,75 m
Barva opláštění – bílá

Kotvení - kolíky do země; zátěže, do podlahy 

Tato velikost stanu velmi dobře poslouží nejen při menších prezentačních akcích, kdy potřebujete vystoupit z řady dnes běžných party či nůžkových stanů, ale velmi dobře funguje v kombinaci s ostatními stany DOME (primárně s party stanem Saturn), kdy okapovým propojením získáme krásné prostory třeba pro VIP salonek apod. MERKUR je perfektní náhradou za dnes již okoukané stany typu pagoda, různé nůžkové či obyčejné trubkové stany.

Party stan MERKUR může být uzavřen plnými boky, boky s okny či boky se samostatným uzavíratelným vstupem (v případě zimního počasí atd.).

 

 

Stan NEPTUN

Stan DOME NEPTUN je čtyrboký plně uzavíratelný stan moderního tvaru. Stavba samotné konstrukce včetně opláštění zabere našim dvěma technikům cca 75 minut.

  Zoom gallery        Zoom gallery

 

Technická specifikace 

201704201615156.jpgŠířka – 8,3 m

Délka – 8,3 m
Vstupy – 8,3 m
Průchozí výška – 2,50 m
Celková výška – 4,95 m
Barva opláštění – bílá

Kotvení - kolíky do země; zátěže, do podlahy 

Tato velikost stanu velmi dobře poslouží nejen při prezentačních akcích, kdy potřebujete vystoupit z řady dnes běžných party stanů, ale velmi dobře funguje v kombinaci s ostatními stany DOME (primárně s party stanem JUPITER), kdy okapovým propojením získáme krásné větší oddělené prostory třeba pro separátní meeting room apod. NEPTUN je perfektní náhradou za dnes již okoukané party stany 8-mi či 10-ti metrové šíře.

 

 

 

 

Stan SATURN

Stan DOME SATURN je šestiboký plně uzavíratelný stan moderního tvaru. Stavba samotné konstrukce včetně opláštění zabere našim dvěma technikům cca 2 hodiny. 

  Zoom gallery   Zoom gallery 

 Technická specifikace

Šířka – 12,4 md10.png
Délka – 10,8 m
Vstupy – 6,2 m
Průchozí výška – 2,15 m
Celková výška – 5,35 m
Barva opláštění – bílá

 

Kotvení - kolíky do země; zátěže, do podlahy

SATURN je absolutně nejuniverzálnější konstrukcí party stanu, který vyhoví všem eventům. Je vhodný pro střední a větší akce veškerého zaměření. Velmi dobře funguje v kombinaci s ostatními stany DOME (primárně s party stanem MERKUR či NEPTUN), kdy okapovým propojením získáme ústřední prostor, ke kterému můžeme z každé strany připojit další DOME a vytvořit opravdu nevšední, funkční a krásné prostory pro Váš event.

Zajímá Vás cena nebo další podrobnosti? Napište si o nabídku zdarma.

Klikněte na obrázek pro jiný příklad
klikněte na obrázek pro jiný příklad
* - povinné údaje